KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17132347

nr 1713 2347

Blandteknik

Oscar Cardon. Signerad, daterad 1845, porträtt av "fröken Amelie Wallenquist". Blandteknik, bildmått: 23x17 cm, yttermått inklusive ram: 34x24

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:43:25